Svadbazlasky.sk - svadobný portál

Chceli by ste straviť chvíle na FLORIDE...       

bez nutnosti znalosti anglického jazyka....

   Prenájom apartmánov na Floride v okolí LauderDale

   Golf*****Rybolov*****Krokodílí park*****Motorkári

 

   V prípade záujmu Nás kontaktujte Apartmanyflorida@gmail.com

 

   Pozrite si Foto nižšie na stránke

   Naša spoločnosťRanch Amadeus company na Floride pripravila rekreačný pobyt v apartmánoch so špeciálnou 50% zľavou. Apartmány sú situované od 400m od pláže až do 3km. Sú kvalitne vybavené: 1x kuchyňa, 2 x WC, 1x kúpelňa, 2 x spálňa pre 4 osoby za 790EUR na 10 dní. V okolí apartmánov sú bezplatné parkoviská, bazén. Dostupné WiFi. Všetko je situované v oblasti so stálou strážnou (bezpečnostnou) službou.

 

 

Víza: V dnešnej dobe je veľmi jednoduché zakúpiť cez ESTA turistické víza za 14 dolárov, ktoré poskytujú maximálnu dlžku pobytu v USA na 3 mesiace. ( Už nie je nutnosť odstáť si radu pred ambasádou a vysvetľovať prečo a za kým idete a vysvetľovať svoj finančný kredit)

Doprava: Vaše letenky si ( z vlastnej skúsenosti) zakúpite cez spoločnosť Pelikán, alebo Vám ich zabezpečí ktorákoľvek cestovná agentúra. Po kontaktovaní našeho Animátora na Floride cez e-mail Vás bude čakať na letisku Fort Lauderdale a bezplatne Vás zavezie našim minibusom k apartmánu . Za poplatok Vás odvezieme aj s Miami alebo West Palm Beach.

Animácie: Samozrejme existujú klienti, ktorí si prenajmú auto a program si vytvárajú sami. Pre menej anglicky hovoriacich klientov Vám ponúkame našich animátorov, ktorí Vás odvezú na výlety po Floride, pretlmočia Vám čo potrebujete, zabezpečia lístky do parkov, kina či zarezervujú reštauráciu alebo pomôžu pri nákupoch v nákupných centrách. Pri týchto nákupoch kúpite originálne značky výrobkov s ušetrením finančných prostriedkov oproti našim domácim cenám od 50 až do 70%. Napr: Pri nákupe notebooku HP sa dá ušetriť až 500EUR. Najlacnejší nákup elektroniky BestBuy.com

Bezpečnosť Pobyty na územíí Floridy majú oproti letoviskám v Thajsku alebo na Srí Lanke výhodu, že Vás nemože prekvapiť tsunami,zemetrasenia a pod. Celé pobrežie je neustále monitorované americkými úradmi. Okrem toho je ubytovanie strážené bezpečnostnou službou.

Tipy pre animačné programy: /klikni na následujúce odkazy/

       Reštaurácia

       Motýlia farma

       Krokodília farma

       Morské akvárium

       Morský rybolov

       Golf - hľadaj cez Google výraz 'Fort Lauderdale Golf Courses'

 

 

 

 

Domov

FLORIDA,

Apartmány

PLDBD01 PLDBR02 PLDBR03 PLDCI02 PLDCR01 PLDFC01 PLDKT01 PLDLR02 PLDPL04

Golf

8138 110315_SLU_WG_0031 fort-lauderdale-golf-school golfing GolfSwing plantation-preserve-golf-course_28_550x370_20111026224904 South-Florida-Golf-Course turnberry_golfer weston-hills-golf

Krokodília farma

eaf_01

Motorkári - Harley DavidsonMorské akvárium - Národné parkyPlážeMorský rybolov