Ranch Amadeus

Svadbazlasky.sk - svadobný portál

Zabíjačka

 

     Zabíjačka  ako slovenská tradícia  je v poslednom období na ústupe. U nás na RANCH AMADEUS sa venujeme tejto aktivite úspešne už niekoľko rokov. Tento pôžitok z výroby vlastnej "domácej klobásy" a iných dobrôt usporadúvame tak pre rodinky ako aj v štýle firemných posedení.

 

Pravá rodinná víkendová zabíjačka.

 zabijačka

   Hlavnou myšlienkou týchto víkendov je udržať tradíciu zabíjačky na Slovensku a dopriať svojím klientom pôžitok z vlastnoručne "vytočenej" klobásky. Víkend je určený minimálne pre 4 rodiny.
Cena na osobu Dospelí 140€, dieťa do 7 rokov 100€.

V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, 2 x polpenzia a výrobky s mäskom cca 40 kg /pri priemernej cene 5€ za kg si vlastne odnesiete mäso a výrobky za 200€/.

Z prasiatka, ktoré má zhruba 200 kg živej váhy spoločnými silami pod dozorom mäsiara urobíme tlačenku, klobásu, jaterničky a iné dobroty podľa Vášho gusta. Ryža, krúpy, črevá, koreniny ostatné drobnosti sú súčasťou zabíjačky.

 

Pre záujemcov vieme zabezpečiť aj BIO - PRASIATKO z biofarmy VELIČ. Cena je 350 € za rodinu. Pre porovnanie cenovej výhodnosti bio-mäsa od nás porovnajte www.bioaktiv.sk . Ceny bio-mäsa sú na priemernej úrovni 10,- € za kilo, čiže pri štyridsiatich kilách si každý spraví svoju predstavu o výhodnosti. Ako doplnok sme schopný zabezpečiť aj vyúdenie Vašich výrobkov u údenára na ovocnom dreve. Údeniny Vám pošleme balíkom na dohodnutú adresu.

Deti na ranči povozíme na koňoch /v cene/, kým dospelí budú preukazovať svoju zručnosť pri kulinárstve a tvoriť si vlastné chutné výrobky.

   

 

Variant pre firmy

 

   klobaskyPre firmy a spoločnosti vieme dohodnúť špecifické podmienky a po vzájomnej dohode niesť celý program zabíjačky v štýle Teambuilding-u, to znamená utužovanie vzťahov, prípadne vyriešenia alebo zníženia napätia v oblasti medziľudských vzťahov vašich zamestnancov. Ďalej dohodneme doplnkové služby formou pretekov v skupinách/ jazda na štvorkolke, hod vidlami do hnoja,.../ prípadne nesúťažné zážitky /jazda na koni, splavovanie na kanoe,....
Cena je 150€ +DPH